AMETLIK | Börsilt hävitava hinnangu saanud Medical Pharmacy Group tühistas kogu aktsiate avaliku pakkumise

 (6)

AMETLIK | Börsilt hävitava hinnangu saanud Medical Pharmacy Group tühistas kogu aktsiate avaliku pakkumise
rahaFoto: Scanpix/ AFP

Eile otsustas Nasdaq Tallinna börsi noteerimis- ja järelevalvekomisjon keelduda Medical Pharmacy Groupi (MPG) B-aktsiate kauplemisele võtmisest Nasdaq Tallinna poolt korraldatavas mitmepoolses kauplemissüsteemis First North, teatas börs.

Eeltoodust tulenevalt otsustas MPG tühistada kogu aktsiate avaliku pakkumise. MPG tagastab aktsiaid märkinud investoritele tasutud summa täielikult hiljemalt 5 tööpäeva jooksul alates käesoleva teate avaldamisest.

Börs ei sekku kuidagi ettevõtte poolt läbi viidavasse väärtpaberite pakkumisse," ütles Tallinna börsi juht Kaarel Ots. "Börsi noteerimis- ja järelevalvekomisjoni otsus on vastus Medical Pharmacy Groupi poolt börsile esitatud kauplemisele võtmise taotlusele, mitte emissiooni tingimustele või läbiviimisele."

"Tavapäraselt on tõesti kauplemisele võtmisest keeldumise otsuseid oluliselt vähem kui kauplemisele võtmise otsuseid, kuid midagi erakorralist selles ei ole," lausus ta. "Kinnitan, et noteerimis- ja järelevalvekomisjon tutvus ettevõtte materjalidega väga põhjalikult ja langetas pärast igakülgset arutelu otsuse ühehäälselt."

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare