Turundus
Turundus
Link kopeeritud!

ÜLESKUTSE: millised lahedad kohad Tallinnas vajaks rohkem märkamist?

 (3)

Tallinna Linnahall
Tallinna LinnahallFoto: Andres Putting

Tallinna Marketing Weeki korraldajad otsivad objekte, piirkondi, avalikke asutusi ja tooteid, mis seonduvad Tallinnaga ning mis vajaksid rahva arvetes suuremat tuntust, reklaami- ja turundusabi. Kui sa tead mõnda sellist suurepärast, kuid vähe tuntud avalikku kohta või toodet, siis paku välja oma kandidaat ja põhjenda valikut vähemalt paari lausega.

Enne 4. maid laekunud pakkumiste vahel valivad Tallinn Marketing Weeki korraldajad välja 3 kõige paremini põhjendatud pakkumist ja annavad uue põlvkonna turundus- ja reklaamiinimestele võimaluse mõelda nende kohta või asjade tuntumaks muutmiseks välja oma turundusmudelid.

Kõikide kampaanias osalejate vahel loosime välja 10 tasuta pääset Tallinn Marketing Weeki seminarile "Rahvuse brändimine" ja/või "Inspireerivad trendid".

Tallinn Marketing Week on juba teist aastat Tallinki laevadel toimuv 5 päevane turundusseminaride ja –arutelude festival, kus parimat turundusalast nõu jagavad mitmed oma ala eksperdid üle maailma. Tallinn Marketing Week toimub 16.-20.mail Tallinki laevadel.

Loe veel

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare