Eesti väikeinvestori teenistus – 50 000 eurot kuus

 (22)

Madis Muur
Madis MuurFoto: Danny Maxwell Photography, Danny Maxwell

Eeskätt tänu kahele õnnestunud panusele kasvatas investor ning endine pokkerimängija Madis Müür oma investeerimisportfelli väärtust juulis ligi 50 000 euro võrra, vahendab Äripäev Müüri kirjutist tema portaalis Rahaasjad.

Aasta algusest enam kui 35% suurust tootlust teeninud Müüril on aktsiaid eraisikuna ja OÜ alt ligemale 170 000 euro väärtuses ja lisaks on ta investeerinud idufirmade börsi Funderbeam kaudu alustavatesse ettevõtetesse.

„Juulikuu tõi mulle enamuse selle aasta kasumist,“ selgitas investor Rahaasjade portaalis ning märkis, et tänavu vaid ühel kuul on tema investeerimise kuuteenistus investor Toomase juulikuu 5000 euro suurusele portfelli tõusule alla jäänud.

Kas vanameister hakkab vanaks jääma?“ torkas ta. „Õiged kalamehed lasevad sellise alamõõdulise kilu vette tagasi. Õiged mehed toovad raha rekkaga koju! Väike sõbralik lõõpimine muidugi. Lihtsalt mõnus on legendi edestada. Toomas tegutseb juba üle kümne aasta ja biidib (edestab – toim) turgu väga ilusti, minu strateegia ongi selline heal ajal võimendusega lendamine ja kehvemal ajal tõenäoliselt kukun ka rohkem.“

Loe pikemalt Äripäevast.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare