Eestlanna kodus plahvatas pärast laadimist kahe aasta vanune Samsungi telefon

 (106)
Plahvatanud telefon
Foto: Geenius

Eestlanna jagas reedel sotsiaalmeedias fotosid oma Samsungi telefonist, mis plahvatas pärast öist laadimist ja süttis põlema. "Mu telefoni aku oli plahvatanud, maha lennanud ja põles maas!" kirjutas Merilyn Aesma, kuidas ta ärkas kõva paugu peale, kirjutab geenius.ee.

Tegemist oli Samsung Galaxy S5 telefoniga, mis on ostetud ligi kaks aastat tagasi. Juures olnud inimeste kiire tegutsemine päästis suurema tulekahju puhkemisest.

Hetkel pole teada, kas telefoni aku võis olla saanud füüsilise kahjustuse, kas telefonis originaalaku või mõni muu, millise laadijaga telefoni laeti ja muud detailid.

"Oleme antud juhtumist teadlikud ning niipea kui sellealane esmane info meieni jõudis, kontakteerusime kohe ka telefoni omanikuga ja palusime seade esimesel võimalusel teeninduspunkti tuua," teatas Geeniusele Samsungi Baltimaade kommunikatsioonijuht Krišjanis Ozols. "Hetkel olemasoleva info kohaselt ei ole meil võimalik hinnata, mis võis olla juhtunu põhjus. Peame kasutajate ohutust esmaseks prioriteediks ja seetõttu viime läbi põhjaliku uurimise, et selgitada välja detailne juhtunu põhjus," lisas ta.

Vaata "kõrbenud" telefonist tehtud fotosid geenius.ee lehelt.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare