Estonian Airi eksjuht suunab nüüd nii Nordica kui ka Adria käekäiku

 (128)

65-aastane Jan Palmér kinnitab, et pensionile jääda ta ei kavatsegi ja lennufirmades, kus ta oma kogemusi kasutada saab, tööd jätkub.
65-aastane Jan Palmér kinnitab, et pensionile jääda ta ei kavatsegi ja lennufirmades, kus ta oma kogemusi kasutada saab, tööd jätkub.Foto: Andres Putting

Jan Palmér asutas veebruaris konsultatsioonifirma ja aitab selle kaudu Nordical otsuseid teha.

Estonian Airi 2012. aastal päästma tulnud Rootsi lennundusguru Jan Palméri koha on pankrotihaldurid nüüdseks küll üle võtnud, kuid Palmér pole Eestit kaugeltki maha jätnud. Hoopis vastupidi: kuna kogenud eksperdi nõu on väga hinnas ka uue lennufirma Nordic Aviation Groupi (NAG) loojate hulgas, siis esimest korda kinnitas Palmér, et on algusest peale NAG tegemistega kursis olnud ja juhtidele nõu andnud. „Mina soovitasin NAG-l just Adriaga koostööd teha ja nende platvormil alustada, kui nad valisid kahe pakkuja vahel – kas sloveenlaste Adria Airways või rootslaste NextJet. Tean seda lennufirmat juba väga pikka aega ja sellepärast tean, et tegemist on hea ettevõttega,” rääkis Palmér.

Selgituseks olgu öeldud, et Estonian Airi juhi kohalt NAG-d juhtima minna poleks Palméril võimalikki olnud, seda oleks Euroopa Komisjon käsitlenud ettevõtte üleminekuna. Nõu anda ei keela aga keegi ja seega registreeriski Palmér veel veebruari lõpus Eesti äriregistris konsultatsioonifirma Palmer Aviation And Management OÜ.

Edasi lugemiseks logi sisse, telli digipakett või osta artikkel
0,59 € Osta artikkel
Tutvu maksevõimalustega >>
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare