GRAAFIKUD | Nordica tegi eelmisel aastal eesistumise toel vägeva tulemuse. Milline on olnud meie rahvusliku vedaja areng?

 (15)
GRAAFIKUD | Nordica tegi eelmisel aastal eesistumise toel vägeva tulemuse. Milline on olnud meie rahvusliku vedaja areng?
Foto: Andres Putting

Eesti rahvuslik lennufirma Nordica teatas läinud aasta lõpus, et suure tõenäosusega jõuavad nad aasta lõpuks kasumisse. Eks see selgub lähiajal, kas see ka tõesti juhtus. Tulemuse taga on suuresti Eesti eesistumine. Firma finantsjuhi Ahto Pärli sõnul on edu taga tugev tulemus Eestis. Nendega lendas eelmisel aastal 60-70% rohkem kliente kui 2016. aastal.

Eesistumisel oli tema sõnul kasumile arvestatav mõju. "Meie tulemustes on ühekordset efekti kindlasti sees ja sellega peame arvestama järgmise aasta plaane tehes. Head tulemused olid eeskätt Brüsseli liinil." 2015. aastal püstitati eesmärk jõuda selle aasta lõpuks 6 miljoni euroga kahjumisse.

Nüüd ongi paslik vaadata, milline on olnud meie värske lennufirma lühike ajalugu ehk areng. Milliste lennukitega lennatakse? Kui palju on olnud lende ja kliente? Millised on sihtkohad ja millal need on lisandunud?

Suur küsimus selleks aastaks on - milline saab olema ettevõtte tulemus eesistumisjärgsel aastal?


Järgmisel graafikul klikkides on võimalik avada uusi infokihte:

EE konverents
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare