Jaanus Karilaid: mina pole käskinud kedagi lahti lasta!

 (53)
Jaanus Karilaid: mina pole käskinud kedagi lahti lasta!
Foto: Andres Putting

Jaanus Karilaid reageeris sotsiaalmeedias eilsele Lääne Elu artiklile, millest saime lugeda, et Karilaid on Haapsalu volikogu esimehena käskinud Haapsalu turu perenaise Katrin Rannamäe tema ametikohalt välja vahetada ja teatas, et tema pole kellegi vallandamist nõudnud.

„Karilaid olevat kedagi lahti lasknud. Ei ole. Küll aga direktor Katrin (Rannamäe – toim), kes tegeles enne turu ja kalmistutega, tegeleb nüüd kalmistutega. Palk sama. Turg vajab aga selgemat edasiarendust,“ kirjutab Karilaid Facebookis.

Lääne Elu andmeil käisid asjad aga hoopis teistmoodi: 14. oktoobri lehes ilmunud artiklis „Turumüüjad külmetavad lausvihma käes” iseloomustas Haapsalu turu perenaine Katrin Rannamäe turu seisukorda sõnaga „pekkis”, kirjutab Lääne Elu. Ta näitas värskelt asfalteeritud turuplatsil suurt lompi, kust vihmavesi ära ei voola, sest sajuveetorustik on ühendamata, ning rääkis seda, et enne valimisi värviti üle turuhoone fassaad, kuigi tagasein on mädanenud.

„Valimised on ukse ees, iga teine on lubanud uut turgu, aga kus see siis on,” pahandas Rannamäe oktoobris Lääne Elu veergudel.

Kõik see maksis lehe hinnangul Rannamäele töökoha.
Refereeritud artikli täisteksti loe Lääne Elust.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare