Kurioosne lugu: Eesti üks rikkamaid inimesi nõuab kohtu kaudu tagasi veidraid võlgasid

 (75)

Toomas Annus (vasakul) ja Marek Kiisa täna pärast kohtulahingut.
Toomas Annus (vasakul) ja Marek Kiisa täna pärast kohtulahingut.Foto: Karin Kaljuläte

Kiired autod viisid kokku kaks Eesti ärimeest, kes on tänaseks tülli pööranud. Aastaid tegutsenud Eesti vormelitiimi ümber käima läinud kohtuvaidlused on maailma autospordimaastikul ainulaadsed.

Täna toimus Harju maakohtus istung, kus üheks osapooleks oli ehitusettevõtja ja Eesti üks rikkamaid inimesi Toomas Annus ning teine osapool investor ja autospordi eestvedaja Marek Kiisa. Annus nõuab Kiisalt tagasi 121 244,3 eurot, mille ta väidetavalt mehele laenas. Kohtusaalis toimus emotsionaalne etendus, millesse kohtunik pidi korduvalt sekkuma. Kõige keskmes on suusõnaline leping ning selle sisu. Paralleelselt käib Annus kohut ka Kiisa ettevõttega ja nõuab tagasi 124 000-eurost võlga.

Kogu lugu käib glamuurse ala, vormelisõidu ümber, kus iga liigutus maksab väga suuri rahasummasid ning lisaks kiirusele ja adrenaliinile on lootused jõuda maailma tippude sekka.

Kui palju vormelite maailmas tippu jõudmine maksab ning miks kaks vana tuttavat tülli on pööranud, loe lähemalt homsest Eesti Päevalehest.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare