Kuulus naisartist peab eksmehele maksma kopsakat elatisraha

 (7)
"Sa ei teinud mind. Sa ei ole Jumal"

Kuulus naisartist peab eksmehele maksma kopsakat elatisraha
Foto: Jason Merritt, AFP

Mary J. Blige on edukas artist, kes teenib USAs suurt raha. See kõik tähendab seal riigis aga seda, et kui sul on abikaasa ja teie suhe kisub kiiva, siis pead sa teisele osapoolele tagama samaväärse elustandardi, mis teie kooselu jooksul tekkinud oli. Nii peab ta oma eksmehele maksma korralikku igakuist hüvitist, kirjutab Celebrity Networth.

Nimelt peab naine Martin Isaacsi nimelisele härrale tasuma iga kuu 30 000 dollarit. See on väga suur summa, aga tunduvalt väiksem kui 130 000, mida eksabikaasa kohtu kaudu nõudis. Kohus leidis, et mees peab elama samalaadset elu nagu Blige'ga koos olles, aga 130 000 on selgelt liiga palju.

Isaacs oli Blige mänedžer ja nad abiellusid 2003. aastal. Naine andis lahutuse sisse 2016. aastal. Naine süüdistas kohtus meest selles, et too kulutas tema raskelt teenitud raha reisimise, kingituste ja igasugu muu nänni peale, mis olid seotud mehe armukesega.

Mary J. Blige on väga ärritunud ja nördinud, et asjad on nii kaugele läinud ja et mees temalt midagi nõuab.

„Sa ei teinud mind. Sa ei ole Jumal. Miks sa üldse mingit raha väärt oled? Ma pean niisiis maksma sulle nii selle eest, et olid mu abikaasa ja ka selle eest, et olid mu mänedžer?" ütles ta ühes intervjuus.

Õnneks ei pea ta 30 000 maksma igavesti. Täpne aeg on teadmata.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare