Mustamäe 3000-eurose ruutmeetrihinnaga mikrokortereid saab e-poes ostukorvi lisada ja broneerida

 (23)
Laki 24
Laki 24 majaFoto: Jaanus Lensment

Keskmiselt 13- ruutmeetriste ja ca 3000 eurot ruutmeeter maksvate mikrokorterite arendamisele spetsialiseerunud Scandium Kinnisvara avas oma veebipoe. Veebis saab nimelt nüüd ostukorvi lisada ja broneerida meelepärase korteri või kohe mitu Esialgu toimib veebipoe funktsioon Laki tänaval asuva Laava arenduse broneerimiseks. Peagi on plaanis ka teised arendused rakendusse lülitada.

Kalle Aron, Scandium Kinnisvara arendusjuht ja partner: “On üsna tavaline, et meie kliendid soetavad endale mitte ühe, vaid kaks, kolm ning vahel isegi kümme korterit korraga ja korduvalt. Väga tihti toimub see ilma kohapeal käimata arenduse algusjärgus. Klientide elu lihtsustamiseks lõime broneerimislahenduse koos ostukorviga, et investor saaks sobivad ühikud lihtsalt välja valida ja koheselt broneerida.”

Korteri broneerimisel tuleb maksta 500 eurot broneerimistasu korteri kohta ning kahe nädala jooksul sõlmida notariaalne asjaõigusleping. Kui selle aja jooksul selguvad objektiivsed põhjused, miks tehingusse minemine ei õnnestu – näiteks ei saada pangast sobivat laenu – on võimalik broneering tühistada ja raha tagastatakse.

Jaak Roosaare, Scandium Kinnisvara partner: “Investorina hindan - nagu iga varaklassi puhul, nii ka kinnisvaras - investeeringu tootlust ja perspektiivikust.

Kui aktsiaid ja võlakirju on võimalik valida ja osta otse veebis, siis näen, et kinnisvara soetamine võiks olla sama lihtne ja läbipaistev.”

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare