Mustas nimekirjas ja vaesumas. Tuntud näitleja on põlu all ja soovib alimentide vähendamist

 (29)
Charlie Sheen
Charlie SheenFoto: Bebeto Matthews, AP

Charlie Sheeni elu on viimasel ajal olnud keeruline. Ta ei tööta enam nii palju kui mõni aeg tagasi. Hiilgeajal pani ta seriaali "Kaks ja pool meest" ühe episoodi eest taskusse 1,8 miljonit dollarit. Hiljutine ajakiri People lugu ütleb aga, et näitleja sõnul on ta täielikus finantskriisis. See omakorda on sundinud teda pöörduma kohtusse, et mängida ümber senised alimendisummad. Tal on kahe naisega kokku neli last.

Näitleja väidab, et tema sissetulekud on märgatavalt vähenenud ja tal on hinge taga alla 10 miljoni dollari. Sheenil on kohtudokumentide järgi ka mitmeid võlgu, näiteks basseini puhastamisega seotud teenuste ja aiakujundamise teenuste eest.

Dokumentides on kirjas, et ta ei ole suutnud leida kindlat tööd ja et ta on meelelahutustööstuse poolt pandud musta nimekirja. Ta ei teeni enam summasid, mida varem. 2010. aastal oli tema elu hoopis teistsugune. Ta oli siis enim teeniv näitleja teles. Siis aga läks kõik allamäge.

Hiljuti selgus ka, et Sheenil on maksmata tulumaksu 5 miljoni dollari eest. Aasta alguses pani ta müüki oma Mulholland Estates'i häärberi, mil hinnaks veidi vähem kui 10 miljonit dollarit.

EE konverents
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare