Savisaare ja Sõõrumaa eest napsati magus kinnistu

 (12)
Savisaare ja Sõõrumaa eest napsati magus kinnistu
OÜ Kajaka Maja ainuomanik Urmas Sõõrumaa selgitas, et neil oli konkreetne number ees ja kuna konkurendid läksid sellest üle, siis «tõstsime käed püsti». Priit Simson

Piirivalveameti endise administratiivhoone Tallinna kesklinnas sadama lähedal napsasid Urmas Sõõrumaa ja Edgar Savisaare nina eest Hubert Hirv ja Pavel Gammer.

Uus-Sadama 14 asuva kinnistu enampakkumise kuulutas siseministeeriumi riigivaraosakond välja selle aasta varakevadel, kui seoses uue piirivalve peastaabi hoone valmimisega osutus nimetatud hoone teenistuslikult mittevajalikuks, kirjutab Äripäev

19. aprillil toimunud enampakkumisel osales viis firmat: OÜ Kajaka Maja (ainuomanik Urmas Sõõrumaa), OÜ Fixor Holding (omanik Edgar Savisaar), OÜ AK Ühisvara, OÜ General Baltic Group ja OÜ Newland Invest.

Enampakkumise alghinnaks olnud 35 miljonist kroonist sai magusa kinnisvaraobjekti vastu suurt ostuhuvi üles näidanud firmade ülepakkumisvõistluses 63,1 miljonit krooni, mis oli OÜd General Baltic Group esindanud Pavel Gammeri hinnangul vägagi rahuldav summa. Hirv ja Gammer on pikaaegse kogemusega ärimehed, kelle otsese või kaudse osalusega firmadele kuuluvad mitmed tuntud lõbustus- ja majutusasutused.

 

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare