Varju hoidvad ettevõtjad kavandavad ülimoodsat puidukeemiatehast

 (44)

Est-For Investi juhatuse liikmed Margus Kohava (vasakul) ja Aadu Polli teatasid eile suurinvesteeringu plaanist, ent jätsid paljud üksikasjad ähmaseks.
Est-For Investi juhatuse liikmed Margus Kohava (vasakul) ja Aadu Polli teatasid eile suurinvesteeringu plaanist, ent jätsid paljud üksikasjad ähmaseks.Foto: Rauno Volmar

Sylvesteri endised omanikud kavandavad Lõuna-Eestisse aegade suurimat tööstusinvesteeringut, mis võimaldaks Eesti põhilist loodusvara senisest kaks-kolm korda rohkem väärindada.

Emajõe äärde ülisuurt investeeringut kavandavad metsandusettevõtjad on koondunud äriühingusse Est-For Invest, mille juhatuse liikmed on Mati Polli poeg Aadu Polli ja Margus Kohava. Kuigi eile peeti vägevalt välja reklaamitud pressikonverents, jäi paljugi ebaselgeks. Jäi segaseks, kui palju raha kulutatakse uuringuteks ja projekti ettevalmistamiseks, kuhu tehas peaks täpselt kerkima ning kas see jääb ka pärast valmimist Eesti kapitali kätte. Kohati jäi arusaamatuks isegi see, miks otsustasid töösturid oma ebalevatest plaanidest avalikkust teavitada just 10. jaanuaril 2017.
Edasi lugemiseks logi sisse, telli digipakett või osta artikkel
0,59 € Osta artikkel
Tutvu maksevõimalustega >>
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare