VIDEO JA FOTOD: Savisaare valimistrall Lipo-s: doteerime palju vaja

 (79)
Edgar Savisaar, Kalle Klandorf
Edgar Savisaar, Kalle KlandorfFoto: Priit Simson

Tallinna linna doteeritud Lasnamäel asuvas linnapoes oli täna odavamate hindade kampaaniapäev. Selle, ja kahtlemata ka lähenevate riigikogu valimiste puhul, külastas kauplust Edgar Savisaar, abilinnapea Kalle Klandorf ja Lasnamäe linnaosavanem Olga Ivanova, viimane jagas poes ka endanimelisi šokolaade.

Selleks, et valimistsirkus oleks täiuslik, oli üritusel olemas juht, helivõimendus, mikrofonid, mahe muusika. Selle järgi keerutasid juba enne Edgar Savisaare saabumist jalga kaks vene naist.

LIPO-s tekkisid järjekorrad nende lettide ette, kust sai osta tavapärasest odavamat kaupa. Ühtlasi täideti usinalt linnapoe tasuta ostukorvi loosimise ankeete. Nende seast loositi hiljem, Savisaare osavõtul välja kümmekond õnnelikku, kes said kilekotitäie söögikraami.

Osa pensionäre istusid kaupluse pinkidele ja jäid ootusärevalt sissepääsu poole kiikama. Savisaar on linnapoes haruldane külaline. Lõppeks, linnapead näebki ju Lasnamäel peaasjalikult ainult enne erinevaid valimisi.

Ka Savisaar ise tunnistas, et ei satu kuigi sageli kunstlikult langetatud hindadega kauplusesse, aga korra kuus käivat sealt siiski läbi. Keskerakonna esimehe rahast jäi LIPO täna ilma. Savisaar arvas, et kuna tema ei ole selle kaupluse sihtgrupp, siis oleks pentsik, kui ta hakkaks sealt midagi vaeste ja väetite eest ära ostma.

Seotud lood:

Miks Savisaar üldse valimiste eel poodi tuli ja kas ta on valmis Paavo Pettai soovitusel uuesti tallinlaste raha eest trummi lööma, vaadake järgnevast videost:

ja fotogaleriist:

EE konverents
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare