VKG suuromanik pärast 500 inimese koondamist: 24 kuud suudame veel elus püsida

 (66)

Viru Keemia Grupi suuromanik Priit Piilmann ei anna alla. Isegi juhul, kui naftahind ei hakka ka sel aastal tõusma, suudab ettevõte ka 2017. aastal grammigi "kivi" kaevandamata õli toota.
Viru Keemia Grupi suuromanik Priit Piilmann ei anna alla. Isegi juhul, kui naftahind ei hakka ka sel aastal tõusma, suudab ettevõte ka 2017. aastal grammigi "kivi" kaevandamata õli toota.Foto: Andres Putting

Suurtööstur Priit Piilmann tunnistab, et nii madalat naftahinda ei oleks ta uneski ette kujutanud. Kui ta veel sügisel lootis, et VKG saab kriisi kiuste hakkama, siis praeguseks hoiavad ettevõtet töös üksnes kõrgematele hindadele sõlmitud pika maandusega lepingud.

Viru Keemia Grupi (VKG) suuromanik Priit Piilmann viibis reedel, kui ettevõte teatas 500 inimese koondamisest, lumises Kesk-Eestis.

Miks te sündmuste keerises ei olnud?

Meil oli väga palju arutelusid, mis kulmineerusid kolmapäeval ja jätkusid neljapäeval. Need puudutasid tootmisrežiimi valikut, mis tagaks ettevõtte parima tulemuse tulevikus. Reede hommikul oli hetk, mil pressiteade välja läks. Samuti olin reede hommikupoole vastavatel teemadel pidevas telefoniühenduses.

Edasi lugemiseks logi sisse, telli digipakett või osta artikkel
0,59 € Osta artikkel
Tutvu maksevõimalustega >>
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare