Holm panga juhi Rauno Klettenbergi sõnul on Holm Eesti, Austria ja Saksamaa turul kolme pangana tegutsetud aastaga saavutanud piisava kapitaliseerituse, mille pinnalt saab hakata rahastama panga tänaste ja tulevaste eraklientide jaoks olulisi eluasemega seotud ostuotsuseid.

„Meie eesmärk on, et kodulaenu teenuse lepingud oleksid lihtsad ja kliendile arusaadavas keeles, aga ka see, et klient teadvustaks laenuga võetavaid kohustusi ja riske ega suhtuks selle suure sammu tegemisse liiga kergekäeliselt,“ sõnas Klettenberg.

Holm pank teeb kodulaenude väljastamisel koostööd ka ettevõtlus- ja innovatsiooni sihtasutusega (endine KredEx), mille toetusele kvalifitseeruvad kliendid saavad laenu taotleda soodsamatel tingimustel. Sarnaselt teistele Euroopa pankadele määrab Holm iga laenutaotleja pakkumisele intressimarginaali, millele lisandub pankadevahelise laenamise intressimäärana European Money Markets Institute’i poolt igapäevaselt avaldatava kuue kuu Euribori määr.

Holm Bank AS on Eesti kapitalil põhinev pank, millele on tegevusloa andnud Euroopa Keskpank. Holm pangale kuuluvad kaubamärgid Liisi ja Holm. Panga teenuste hulka kuuluvad tähtajalised hoiused, füüsilised ja virtuaalsed krediitkaardid, era- ja äriklientide finantseerimine ning järelmaksud. Pank pakub läbi Raisin platvormi tähtajalisi hoiuseid ka Saksamaal ja Austrias ja omab ettevõtet Holm Bank Latvia SIA, mis tegutseb finantsteenuse pakkujana Lätis.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid