Järgmise aasta kevadel avab KFC restoran uksed Narvas Fama keskuses ja suvel Tartu Lõunakeskuses. Mõlemad keskused kuuluvad Astri Grupile.

Astri Kinnisvara OÜ juhatuse liige Tarmo Kleimann lisas, et Astri Grupi jaoks on alati oluline olnud pakkuda oma klientidele võimalikult laia kaupluste valikut ning põnevaid söögikohti. "KFC on järjekordne hea näide sellest, et toome oma keskustesse tuntud ja populaarseid kaubamärke,“ ütles Kleimann.

Apollo Groupi arendusjuhi Mauri Dorbeki sõnul on KFC restoranide senine suur menu näidanud, et inimesed oskavad kvaliteetsest teenusest lugu pidada. "Maailmakuulsa brändi Eestisse toomine on end igati õigustanud ning meie laienemisplaanid on suured. On rõõm tõdeda, et peagi saame KFC kõrget kvaliteeti pakkuda ka Tallinnast väljaspool," ütles Dorbek.

KFC avas Eestis esimese restorani 24. oktoobril Tallinnas Ülemiste keskuses. Praegu antakse viimaseid lihve järgmisel kuul Kristiine keskuses avatavale restoranile, mis hakkab avatud olema samuti 24 tundi ööpäevas.

Esimene restoran Ülemiste keskuses on klientide poolt äärmiselt soojalt vastu võetud. Esimestel päevadel oli klienti nõnda palju, et restoranil oli raskusi nende teenindamisega. Suur menu on jätkunud tänaseni, kuulsa kanapala nautimiseks tuleb endiselt kiirel ajal üsna kaua oodata.

KFC frantsiisi õigused Baltikumis omandas Apollo Grupp sellel aastal.