"Volkswageni brändi iseloomustab uuendusmeelsus ning võime kohaneda kiiresti uute olukordadega, seejuures pakkudes uusi võimalusi igapäevaelu hõlbustamiseks. Eesmärgiga muuta kliendikogemust veelgi mugavamaks, tutvustasime hiljuti virtuaalset veebiesindust, kuid nüüd astusime sammu edasi ning avasime veebipoe, kus on võimalik saadaval olevaid autosid koheselt broneerida. Nüüd on klientidel võimalik meiega veelgi kiiremini ühenduda ja seda kodust lahkumata,” kommenteeris Volkswageni maaletooja tegevjuht Ilze Grase-Ķibilde.

Hetkel on veebipoes saadaval üle 400 Volkswageni sõiduki, millest sobivaima saab koheselt kätte valitud esindusest või kasutades kojuveo teenust. Broneeringu tegemiseks tuleb kliendil tasuda 500 eurot broneerimistasu, mille saab broneeringut tühistades koheselt tagasi. Broneeringut tehes saab valida endale sobivaima maksemeetodi ning arvutada välja ka võimaliku liisingumakse*.

Uue veebipoe avamise puhul on sõidukid saadaval eriti soodsate hindade ja tingimustega. Volkswageni sõidukit soetades on võimalik säästa kuni 8 300 eurot.

VW e-pood