Turuülevaatesse on sel aastal lisatud ka valitud turusektori COVID-19 mõjuskoori ekspertanalüüs, et mõista paremini tervisekriisi mõju turule. Lisaks saab ettevõte juba tellitud konkurentsiraporti värskenduse sügisel tasuta, kui majanduses peaks toimuma olulisi trendimuutusi.

Sel aastal saab raportis vajadusel ise standardvalimisse kuuluvaid ettevõtteid muuta ja Ekspert-paketis ka kuni 100 ettevõtteni lisada, et tuunida ülevaade täpselt selliseks, nagu ettevõttel vaja. Turuülevaate turumahu raport maksab 129 eurot ja lisaks valimisse kuuluvate ettevõtete põhjalikku äriinfot sisaldav Ekspert-raport 229 eurot. Hindadele lisandub käibemaks.

Creditinfo mahukas ja usaldusväärne turuülevaade aitab säästa kümneid väärt töötunde info otsimise, ärikeskkonna võrdlemise ja analüüsimise arvelt. Kogenud finantseksperdid tegid selle töö sinu eest juba ära. Positsioneeri ettevõtet turul täpsemalt, muugi lahti müügipotentsiaal ja avasta uued tegevussuunad.

Ekspertülevaade sisaldab kuni 135 sisukat lehekülge äritarkust ettevõtte sektori kohta. Creditinfo mahukad turuülevaated katavad ära üle 125 sektori ja üle 5000 Eesti ettevõtte tegevuse. Creditinfo globaalsete ja regionaalsete finantsekspertide ühiselt koostatud majandussektori visualiseeritud turuülevaade aitab langetada tulemuslikke äriotsuseid ning võimaldab ette näha kriisist tingitud ohte ja võimalusi.

Ära otsusta ettevõtte käekäiku kõhutunde pealt! Turuülevaate kohta loe lähemalt siit.

Tellida saad värkset turuülevaadet vaid paari klikiga uues ja mugavas tellimiskeskkonnas.

Turuülevaadet saab mõlemas paketis tellida täiendavalt ka inglise ja vene keeles ning soovi korral ka köidetud väljatrükina.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid