Blogipere Marimell on aastaid GoGoNano tooteid tarbinud ja on ka uuest autoseeriast rohkem kui vaimustuses. „Kuna elame hetkel keset teedeehitust, siis on auto pidevalt tolmukorra all. Kohe kui lasime klaasid üle Liquid Skini sõidukikaitsevahendiga, kadus see tolmumure ära, tolm lihtsalt libises klaasidelt maha, ka siis, kui vihma tibutas ning klaasid tolmuseks ja rõvedaks jättis,“ kirjutab Marimell oma blogis.

Suure plussina toovad nad välja selle, et kuigi tegemist on autoseeriasse kuuluva tootega, saab seda edukalt ka mujal majapidamises kasutada. „Ja kuigi Leenu meil väga ei korista, siis on tema eriti õnnelik selle üle, et see uus (kuigi autosarjast pärinev) toode sobib ideaalselt ka dušiklaaside kaitsmiseks ja neid ei pea iga kord pärast pesu puhtaks tõmbama, sest vesi lihtsalt voolab sealt maha ning katlakivikihti ei teki nagu varem. Hiljem saab nii auto- kui ka dušiklaaside puhul kasutada profülaktika mõttes Multi-Cleanerit, mis pakub lisaks puhtusele ka kaitset. Sellega saab edukalt ka tekstiilpindadelt plekke eemaldada. Originaalis on see mõeldud jällegi autosalongi puhastamiseks, kuid sobib ka mujal kodus kasutada.“

Nagu ka kõigis teistes GoGoNano toodetes ja puhastusvahendites, ei leidu Multi-Cleaneris ei PFC-d, silikooni ega ka vaha. Tänu oma 99% looduslikele koostisosadele on see biolagunev.

GoGoNano Multi-Cleaner on saadaval 250-milliliitrises pihustiga pudelis. See on kodumaine toode, valmistatud Eestis ja selle suur eelis teiste sarnaste toodetega võrreldes on selle kasutamislihtsus ja keskkonnasõbralikkus koos suurepärase tulemusega.

Piimhappel põhinev keskkonnasõbralik desinfitseerimisvahend

Olgu inimeste arvamused koroona kohta millised tahes, siis mida looduslikum on toode, mis aitab sul bakteritega võidelda, seda parem. GoGoNano uut piimhappebakteril toodetud desinfitseerimisvahendit Anti-Viral on viiruste osas testitud vastavalt EN 14776 normistandarditele ja see on vähemalt 99,9-protsendilise tõhususega.

„GoGoNano on kohandanud oma põhitegevusi rohelise keemia ja tehnoloogia pakkujana, et olla toeks ka kollektiivse koroonaväljakutse ajal. Keskendume endiselt põhiväärtustele, mis mõjutavad positiivselt inimesi ja keskkonda. Meie missioon on pakkuda tooteid ja tehnoloogiat toksiliste ning sünteetiliste desinfitseerivate kemikaalide vähendamiseks ja/või asendamiseks ning toetada inimesi nakkushaiguste vähendamisel. Seda kõike inimeste päästmise ja meie planeedi sõbralikuks rajamise eesmärgil,“ sõnab ettevõtte tegevjuht Kaur Reinjärv.

GoGoNano viirusevastane ja antibakteriaalne desinfitseerija on osutunud tõhusaks erinevate kahjulike viiruste ja bakterite vastu. COVID-19 võib mitme päeva jooksul erinevatel pindadel ellu jääda. Seetõttu on tihti kasutatavate pindade desinfitseerimine ja puhastamine ülimalt oluline. Toode on spetsiaalselt loodud selle ülesande täitmiseks. GoGoNano viirusevastane ökoloogiline puhastusvahend koosneb piimhappest, mis on looduslik biotsiidne toimeaine, ning pindaktiivsete ainete segust, mis hõlbustab sügavat puhastamist, et parandada selle tõhusust mustuse, bakterite ja viiruste eemaldamisel.

Suurem osa praegu kasutatavatest desinfitseerimisvahenditest töötavad ainult bakterite vastu ja avaldavad keskkonnale kahjulikku mõju. Need on teadaolevalt mürgised ja eraldavad õhku meie kopsudele kahjulikke gaase. Näited: kvaatriumammooniumiühendid, valgendajad ja kloriidid ... Tuntud ja laialdaselt kasutatavad kaubamärgid on Javel ja Dettol. Need on odavad, kuid sageli ohtlikud ega ole alati tõhusad viiruste vastu. GoGoNano viirusevastase puhastusvahendi kasutamine ühendab endas mõlema maailma parimad omadused, kasutades piimhappel põhinevat jätkusuutlikku ja ohutut toodet ning säilitades parima jõudluse. Piimhape on kääritamisel tekkiv kõrvalsaadus ja taastuv ressurss.


Enamikul saadaolevatel toodetel kulub viirustega töötamiseks 5–10 minutit, mis jätab võimaluse, et kõiki viiruseid ei eemaldata. Peale selle on efektiivseks tööks vaja suurt kogust toodet, mis piirab selle kasutamist ja suurendab mürgiste kõrvaltoimete ohtu. Meie viirusevastast ökoloogilist puhastusvahendit on testitud ja on tõestatud, et see töötab kohe. See eemaldab kõik viirused ühe minuti jooksul pärast kasutamist. Usume, et haiguste ennetamiseks viisil, mis on ohutu nii meie keskkonnale kui ka inimestele, on vaja investeerida tõhusamasse ja ökoloogilisemasse lahendusse.

„Kuna tähistame oktoobris oma seitsmendat sünnipäeva, siis saab kuni 24.10.2020 koodiga „DELFI“ 17% allahindlust kogu meie tootevalikult,“ kinnitas ettevõtte tegevjuht.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid