„Meile teadolevalt on tegemist viimaste aastate suurima autogaasi hinnalangetusega – soovime tuua täiendavat konkurentsi autogaasi turule ning plaanime järgmiste CNG-tanklate avamist Tartus ja Pärnus,“ märkis Olerexi kütuste sisseostu- ja logistikajuht Anton Šafrostin.

„Olerex on justkui kütuste kaubamaja, kust on võimalik osta kõiki kütuseid, mida klient vajab. CNG on hea ja soodne alternatiiv vedelkütustele, mis lubab kuni 60 protsenti odavamalt sõita,“ tähendas Šafrostin.

„Kuigi täna tangivad surugaasi võrreldes vedelkütustega veel vähesed kliendid, teeme omalt poolt kõik, et klientide jaoks vajaduse tekkimisel valmis olla ning sealjuures ettevõtte süsinikujalajälge vähendada,“ lausus Šafrostin.

Tallinnas Peterburi tee alguses asuvast CNG-jaamast saavad kütust tankida nii era- kui ärikliendid sõiduautodele ja veoautodele. Gaasi hind Peterburi tee jaamas on 0,599 €/kg. Lisaks kehtib täiendav allahindlus Olerexi püsiklientidele.

Olerexi uus CNG tankla Tallinnas.

Lisaks CNG tankla avamisele arendab Olerex elektriautode laadimistaristut, hetkel on ettevõttel 50kW kiirlaadijad 17 teenindusjaamas asuvates ELMO laadimispunktides.