„Uute liikmete valikul lähtusin põhimõttest, et EASi nõukogus oleksid esindatud erinevate valdkondade asjatundjad, kellel on kogemusi rahvusvahelisest ärist, regionaalsest ettevõtlusest ja avalikust sektorist," ütles Sutt.

Kristi Tiivas on varasemalt töötanud peaministri büroos ekspordi ja välisinvesteeringute valdkonna nõunikuna ning juhtinud EASi välisinvesteeringute agentuuri. Tiivas on pikalt töötanud finantssektoris, olles Brown Brothers Harriman privaatpanga Skandinaavia regiooni juht ning tegelenud turunduse, müügi ja investorsuhetega Deutsche Börse AGs ning Põhja- ja Baltimaade börside operaatorfirmas OMX Nasdaq.

Kuldar Leis tegutseb ettevõtluskonsultandina Põlva-, Võru- ja Valgamaal ja on Põlva vallavolikogu liige. Leis on endine Hoiupanga regioonijuht ning Ösel Foodsi ja Premia Foodsi tegevjuht.

Tööandjate Keskliidu esindaja Ants Noot on ASi Eesti Gaas tegevjuht alates 2016. aastast. Noot on töötanud juhtivatel ametikohtadel panganduses, Rahandusministeeriumis, ASis Hansatee ning Põllumajandusministeeriumis ja tänases Maaeluministeeriumis kantslerina.

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse nõukogu liikme kohalt kutsus minister tagasi Marko Pomerantsi.