Prisma Eesti maajuhi Teemu Kilpiä sõnul on laienemine Prisma strateegiline otsus.

"Peame oluliseks, et hea ja soodne kaubavalik oleks kättesaadav kõikidele. Seega alustasime laienemist üle Eesti ka väiksematesse piirkondadesse ja asumitesse nagu eile avatud supermarket Tiskres ja hiljuti avatud kauplus Linnamäel," sõnas Kilpiä.

Tiskre supermarket keskendub suurele toidukaupade valikule. "Supermarketis panustame sellele, et külastajate jaoks oleks olemas mitmekesine valik toidukaupa ja et igapäevased ostud saaks teha kiiresti ja mugavalt," ütles Kilpiä.

Kaupluse sortiment kohaneb vastavalt külastajate ootustele. "Laienedes pöörame erilist tähelepanu kaubavalikule. Tiskre piirkonna elanike ja kaupluse külastajate soovide järgi oleme valmis kohandama ka sortimenti ja tooma valikusse klientide lemmiktooteid. Tagasisidet kaupluse ja tootevaliku kohta saab anda nii Prisma kodulehel kui ka kaupluse infoletis," lisas Kilpiä.

"Tiskre Prismal on hea asukoht Harku valla ja Tallinna linna piiril. Kohaliku elanikuna tean, et Prisma on piirkonda väga oodatud kaubanduskett ning olen kindel, et Prismal läheb siin hästi. Uus keskus on hästi ligipääsetav nii autoga kui ka jalgsi, koostöös Harku valla ja maanteeametiga on loodud uus ringtee ja kergliiklustee lahendused," ütles hoone arendaja Capital Mill tegevjuht Kaarel Loigu.