Linda Maiste unistus kohvikuid luua sai teoks parema tuleviku nimel nii endale, tütrele, loomadele kui ka planeedile. "Püüdes jääda ellu maailmas, kus aina kasvab vihkamine, kahestumine ja vastandumine, pole mul tahtmist seda enam teha ja jõud on lihtsalt otsas," kirjutab Maiste.

Nimelt teatas Maiste eile kohviku sotsiaalmeedias, et mõlema kohviku uksed suletakse jäädavalt. "Ilmselgetel põhjustel on toitlustuses juba mõnda aega olnud keeruline. Viimasel ajal on see muutunud juba absurdselt võimatuks. Püüda arvestada pidevalt muutuvate ja täiesti ebastabiilsete "reeglitega" võttis meist viimase ning pani endi käest küsima: "Miks me seda teeme?"," nentis ta. Ta lisas, et on võidelnud enda hinnangul juba piisavalt kaua, kuid kuna reeglid muutuvad järjest absurdsemaks, siis on aeg käed üles tõsta ning valida vabadus.

Maiste tänab kõiki koostööpartnereid, kes kaks ja pool aastat temaga seda teed käisid. Samuti tänab ta kohvikukülastajaid. "Olen tänulik selle aja eest. Olen tänulik õppetundide eest," sõnas ta.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid