Anna toale värske ilme vanavanematelt pärit võtte abil!

 (3)
Video ja fotod!
Anna toale värske ilme vanavanematelt pärit võtte abil!
Stencils

Tänapäeval on oma kodu eriliseks muutmine lihtne. Lähed aga poodi ning vastu vaatab sadu erinevate mustritega tapeete ning värvid segatakse kokku täpselt selles toonis, mida parasjagu tarvis on. Kord oli aga aeg, mil pidi rõõmus olema täpselt sellega, mis leti alt kätte saada õnnestus.

Võib-olla mäletavad mõned vanemad inimesed veel aega, mil paberist käsitsi šabloone välja lõigati ning nende abil seinale kujundeid joonistati? Igal juhul nüüd on seinašabloonid tagasi ja need on ägedad!

Stencilit seinašabloonide autor Merili Sulg annab nõu, kuidas kodule kiiresti ja lihtsalt uus ilme anda!

1. Üheksa korda mõõda, üks kord lõika — ehk katseta šablooni enne seina kallale asumist igaks juhuks ka näiteks papi peal. Pildil oleva mustri leiad SIIT.

2. Šabloonide kasutamise eelduseks on siledad seinad — ideaalsed on näiteks krohvitud ja pahteldatud seinad või kipsplaat. Pildil oleva vahtrapuu šablooni leiad SIIT.

Seotud lood:

3. Kasuta vähe värvi! Siis ei valgu see šablooni alla!

4. Šablooni saad seinale kinnitada maalriteibiga.

5. Kõige lihtsam on kasutada veebaasil interjöörivärve, mis kuivavad kiiresti ning ei jäta tuppa tugevat lõhna. Interjöörivärve leiad ehituspoodidest.

6. Parima tulemuse saamiseks kasuta sametpinnaga poroloonist lakirulli. Ka selle leiad ehituspoest.

Stencilit võrratu mustriga seinašabloonide autoriks on Merili Sulg — noor ja andekas disainer ning ettevõtja. Loe kõiki Merili soovitusi oma kodu kujundamiseks SIIT.

Suur valik seinašabloone on saadaval SIIN.


Fotod: designist.ro, Gytis Dovydaitis, Merili Sulg ja readingmytealeaves.com

  • Vaata videost, kuidas šabloone kasutada saab: