Euronicsi laiendus avaneb soodsate pakkumistega

 (2)
Euronicsi laiendus avaneb soodsate pakkumistega
Kristjan Pillak / Eesti Ekspress

Täna kell 17 avab Sandman Grupp Rocca al Mare keskuses uuenenud Euronics XXLi, kus neljal avamispäeval pakutavad soodushinnad on tavapakkumistega võrreldes kohati enam kui 50 protsenti väiksemad.

Laienenud müügipind ulatub 3000 ruutmeetrini. Kuna avamisega kaasneb hulgaliselt väga häid pakkumisi, siis ollakse valmis klientide suureks huviks, teatas ettevõte.

“Kaupluse avamist planeerides oli muuhulgas üheks põhiküsimuseks, kas paneme turvaväravad paika kohe või alles peale esimesed neli päeva vältava kampaania lõppu,” ütles Eestis Euronicsi kaubamärki haldava Sandman Grupi tegevdirektor Martin Pedai.

„2008. aastal Rocca al Mare keskuses esmakordselt Euronicsi poodi avades pidime päris mitmel korral turvaväravad uuesti üles ehitama. Tung kauplusesse oli lihtsalt nii suur.“

Sellest hoolimata on väravad paigas ka tänavu ja täiendavalt on kaasatud ka turvatöötajaid, kes aitavad korda säilitada.

Euronicsi kaubamärk on tänaseks Eestis esindatud 14 kauplusega. Lisaks on avatud ka neli kauplust Riias. Kokku moodustavad kauplused 16 450 ruutmeetrit kaubanduspinda. Samuti kuuluvad Euronics kaupluste ketti PlussMiinuse kauplused, mida on Eestis kokku kolm.

Euronicsi ja PlussMiinuse poode haldab Sandman Grupi AS.