Mänguformaadiks oli fourball handicap matchpaly. 16 ettevõttest selgitati välja 8 edasipääsenut 1/4 finaalidesse.

Võistluspaarid selgitati välja 12.07-13.07 mängitud eelringide põhjal, mille alusel läksid kokku 1. ja 16. meeskond, 2. ja 15. meeskond, jne.

Esimeses võistluspaaris läksid vastamisi IIZI (1.) ja Aeroc International AS (16.). Tulemusega 3/2 sai antud paarist edasi Aeroc Internation AS. Aeroci 1/4 finaali vastane selgitati välja võistluspaarist AS Avallone (8.) vs Eesti Gaas 1 (9.), mille võitjaks tuli 1/0 Eesti Gaas 1.

Võistluspaarist eGovernance Laboratory (4.) vs Clik (13.) pääses edasi Clik tänu eGovernance-i diskvalifitseerimisele. Peakohtunik oli sunnitud vastu võtma sellise otsuse, kuna üks võistkonna liige mängis vale HCP-ga.

Antud paari vastane pääses samuti edasi ilma suure vaevata. Võistluspaari Fint Element OÜ (5.) vs IBGM (12.) pääses edasi IBGM loobumisvõiduga. Kahjuks ei olnud Fint Elemendi võistkonnal võimalus õigeks ajaks mängima tulla ja olid sunnitud andma loobumisvõidu.

Üks veenvamaid võite tuli võistluspaarist Mack Bar-B-Que (11.) vs DVG (6.), kus Macki võistkond võitis lausa tulemusega 4/0. 1/4 . Finaali vastane neile selgus võistluspaarist Eesti Gaas 2 (14.) vs Citygolf (3.), kus tulemus selgus alles viimaste radadega. Antud paarist pääses edasi tulemusega 2/1 Citygolf.

Viimase kahe võistluspaari tulemused selgitati välja samuti viimasel kahel rajal. Mõlemal juhul oli võimalus võistkondadel mäng edasi viia lisaradadele, kuid kahjuks viimasel rajal võetud riskid ei tasunud ära. Võistluspaarist Time/system (10.) vs Wasteland (7.) pääses edasi tulemusega 2/0 Time/system. Nende vastane 1/4 finaaliks tuli võistluspaarist Hanza Tarkon (15.) vs Max Mara (2.), edasi pääses Hanza Tarkoni võistkond, tulemusega 2/0.

Oli tegemist äärmiselt põnevate duellidega ja võistlus London Golf Clubis peetavate poolfinaalide ja finaali koha nimel läheb aina tõsisemaks. Juba 7. septembril, selguvad võistkonnad kes lähevad vastamisi ühel Euroopa parimal väljakul finaali kohtade nimel.