FOTOD: Stockmann müüs "eriti soodsa" pähe täishinnaga tooteid

 (129)
FOTOD: Stockmann müüs "eriti soodsa" pähe täishinnaga tooteid
Foto: Andres Putting

Hinnasiltidega eksitamine on lugejate sõnul aina enam kauplustes levima hakanud ning sellest ei pääse ka pealinna ühe kallima poe kliendid.

Delfi lugeja edastas toimetusele Stockmannis pildistatud kahe küpsetise hinnasiltide pildid, millel on näha, et Stockmann müüd Hullude Päevadel tavahinnaga kraami „eriti soodsa“ pähe.

Stockmanni töökeskkonna- ja turvalisuse juht Sergo Kohal väidab, et tegemist pole pettusega, vaid tavalise inimliku eksitusega, mis ei sobi kokku Stockmanni kaubamaja kontseptsiooni ja hea tava reeglitega.

"Piltidel kujutatud toodete puhul oli tegemist tavahinnaga toodetega, mitte Hullud Päevad soodushinnaga toodetega, nagu viitas kollane hinnasilt. Saadud informatsiooni alusel uurisime põhjalikult toimunut ning tegime kindlaks, et kollaste hinnasiltide paigaldamine tavahinna asemele oli inimlik eksimus konkreetses osakonnas. Tavahinnaga toodetele ei oleks tohtinud mingil juhul välja printida kollaseid hinnasilte," ütles Kohal Delfi Majandusele.

Kohali sõnul on kontsern antud teemat väga põhjalikult käsitlenud vastavas osakonnas ning selline viga ei tohiks rohkem korduda.

"Me tunnistame viga ja vabandame klientide ees, keda kollane hinnasilt pagaritoodete letis võis eksitada," sõnas Kohal.

Seotud lood:

Vaata kahte võrreldud toodet:

Ning teine toode: