Kasvuettevõtjate päev julgustab äri kasvatama


Kasvuettevõtjate päev julgustab äri kasvatama
Ettevõtlusnädala peateemaks on „Nutikas ettevõtlus“

Ettevõtlusnädala avapäeval, 5. oktoobril toimub Kasvuettevõtjate päev. Juba viiendat korda toimuva ürituse teemad on sel aastal kantud üle-eestilise ettevõtlusnädala peateemast „Nutikas ettevõtlus“.

Telliskivi Loomelinnaku Vabal Laval toimuva ürituse juhatab sisse EASi juhatuse liige Indrek Kaju. Seejärel on võimalik kuulda ettekandeid Derrick Mainsilt USA firmast Leapfrog („Sündmuste ja trendide ärakasutamine”), Peeter Allikult AS Jalexist (“Probleemid, mida põhjustan klientidele”) ja Janek Pohlalt Tahe Outdoors AS-ist („Välisfirmade ostmine“).

Ettevõtlusele pühendatud päeva töötubades saavad osalejad lahendada kaasuseid ning mõtestada, kuidas saadud uusi teadmisi oma ettevõtte kontekstis kasutada.

Kasvuettevõtjate päev annab osalejatele ideid, teadmisi ja kontakte oma ettevõtte jätkuvaks kasvatamiseks. Igast ettevõttest on arengupäevale osalema oodatud vähemalt kaks inimest, kellest üks on tegevjuht või juhatuse liige. Programm algab kell 11 ja lõppeb 17.

Rohkem infot Kasvuettevõtjate päeva kohta leiab Ettevõtlusnädal 2015 kodulehelt www.eas.ee/ettevotlusnadal ning Facebook’ist www.facebook.com/ettevotlusnd. Üritus on osalejatele tasuta.