Konverents „Liftiga Tulevikku“ kutsub ettevõtjaid kuulama põnevaid ettekandeid!


Konverents „Liftiga Tulevikku“ kutsub ettevõtjaid kuulama põnevaid ettekandeid!
EASi juhatuse esimees Hanno Tomberg

Tänavu 8. oktoobril Noblessneri Valukojas seitsmendat korda toimuv konverents kannab nime “Liftiga tulevikku. Totaalne muutumine”. Konverentsi põhirõhk on muutustel, mida ettevõtted ärimudeleid uuendades või välisturgudel avanenud võimalusi kasutades läbi teevad.

Konverentsi tänavune peaesineja on välisanalüütik Andreas Freytag (GER), kes peab ingliskeelse ettekande “World economic (governance) structure of today and tomorrow — only threats or possible opportunities?”, milles tutvustab maailmamajanduse trende.

Sõna võtavad ka EASi juhatuse esimees Hanno Tomberg teemal „Kas Eesti majanduses saab ka teisiti?“ ning EASi arenduskeskuse juht Tanel Rebane ettekandega „Millal ja miks tekivad ettevõtetel arenguseisakud?“. Mõlemad esinejad tuginevad oma ettekannetes EASi 15-aastasele kogemusele.

Ürituse teisel poolel jagavad oma kogemusi veel Aasta Eksportöör 2015 nominent Valio Eesti AS-i esindaja ettekandega „Valio Eesti ärimudeli muutmine Itaalia turul“ ja Aasta Uuendaja 2015 nominent Adcash OÜ esindaja ettekandega „Kuidas teha Eestis globaalset äri?”. Välisettevõtete poolt jagab oma kogemust Ocean Visuals, kes räägib teemal „Uudne lähenemine tõestanud tehnoloogiale“.

Ettevõtete juhtivtöötajatele suunatud konverentsile “Liftiga tulevikku. Totaalne muutumine” saab registreeruda SIIN.

EASi Liftiga tulevikku konverentsi rahastatakse Euroopa Liidu Sotsiaalfondi vahenditest.