Nördinud arvutimüüja: kui vähegi võimalik, väldin Eesti Posti

 (38)
Nördinud arvutimüüja: kui vähegi võimalik, väldin Eesti Posti
Foto on illustratiivneFoto: Andres Putting

Eestis tegutsev arvutipood Laptopid.ee sai USAst saadetise, milles mitukümmend sülearvutit. Kui postipakk avati, selgus, et osa arvutitest on katki kukkunud.

Oodatud saadetise toimetas Eesti Posti kuller arvutipoodi maikuus. Kohmakas pakend, mis ümbritses USAs teele pandud arvuteid, tekitas pakisaajas hämmingut, kuid saadetise toonud kuller kibeles kiiresti oma teed.

“Veidi hiljem, kui postipakk avati, selgus, et kolm arvutit olid saanud tubli obaduse nurkadesse ja neljal oli kukkumise tagajärjel purunenud põhjakaas,” meenutab arvutipoe juhataja Virgo Rikk.

Kuna pakid on kindlustatud, ei osanud arvutimüüjad edaspidisest midagi hullu karta — tegijal juhtub. Viivitamatult teatati ebameeldivast üllatusest ka Eesti Postile.

Kahe nädala pärast mängis postifirma süüdistustepalli pakisaajale tagasi: klient oleks pidanud paki saamisel kullerit informeerima ilmsiks tulnud puudustest. Saajafirma teatas Eesti Postile vastu, et neil polnud paki saamisel veel vähimatki kahtlust, et sellega midagi lahti võiks olla — keegi oli ju selle nimel teipimisega ränka vaeva näinud.

Loe edasi Õhtulehest!