Pere tõi poelettidele uued Jänku-Jussi pagaritooted

 (3)
Pere tõi poelettidele uued Jänku-Jussi pagaritooted
FOTO: AS Pere

AS Pere tõi koostöös lasteportaali Lastekas.ee-ga turule Jänku-Jussi teemalise tootesarja, kuhu kuuluvad tervislik leib, sai ja kook.

„Toodete puhul jälgime hoolikalt, et rasvainete ja suhkru vahekord oleks väikesele sööjale kasulik ning tooraine oleks puhas ja kodumaine. Näiteks Jänku-Jussi saias on kasutatud tervislikku eestimaist rapsiõli, milles on oomega-3 rasvhappeid 9,5% rasvade hulgast,“ ütles AS Pere müügidirektor Rene Kiis ettevõtte teates.

Lisaks saiale on alates oktoobrist poelettidel naturaalselt kääritatud juuretisega magushapu Jänku-Jussi leib, mis on valmistatud eestimaisest rukkijahust ning maitsestatud linnaste, siirupi ja suhkruga.

Kolmanda tootena kuulub sarja Jänku-Jussi kook. Kiisi sõnul ei jää leib, sai ja kook ainsateks Jänku-Jussi sarja toodeteks. „Käesoleva aasta lastekaitsepäeval tõime turule kunstlike säilitusaineteta Jänku-Jussi mahedamaitselise maasika-jogurti tordi. Arendustöö käib edasi ja loodame uusi pagaritooteid pakkuda juba tuleval kevadel. Samuti on oodatud head ideed ja soovitused tarbijatelt,“ rääkis ta.