Selver avab Narvas Astri Keskuses kaupluse

 (2)
Selver avab Narvas Astri Keskuses kaupluse
Foto: Annika Haas, Eesti Ekspress

Selveri ja Astri Narva vahel sõlmiti üürileping, mille kohaselt tuleb laienevasse Astri keskusesse Selveri supermarket.

Avatavas kaupluses pannakse rõhku värskele toidule, lähtutakse kohaliku tarbija ootustest ja piirkonna eripäradest ning müüakse ka kohalikke Ida-Virumaal valminud tooteid, teatas Selver.

„Mullu sulgesime ühe oma Narva kauplustest ning oleme otsinud uut head asukohta,“ kommenteeris Selveri keti juht Andres Heinver tegevust Narvas.

„Astri keskus on Narva kaubanduse süda ning jääb ka peamisele turistide liikumisteele. Usun, et pärast renoveerimist ja laienemist saab Astrist oluline Ida-Virumaa tõmbekeskus. Loodetavasti muutuvad peagi ka viisareeglid, et vene inimesel oleks lihtsam Narvas ostlemas käia.“

Tulevase Selveri üldpinnaks on planeeritud 2511 ruutmeetrit, millest 1606 ruutmeetrit võtab enda alla müügisaal. Selveri avamisega luuakse Narvas ligikaudu 35 uut töökohta.

Kaupluse avamisaeg on praegu veel lahtine ning sõltub Astri keskuse renoveerimistöödest. Optimistliku prognoosi kohaselt avatakse Selver 2013. aasta hilissügisel.

„Praegu tegutseb Astri Keskuses 19 300 ruutmeetril üle 50 erineva kaupluse ning Ida-Virumaa ainuke kobarkino ja bowlingusaal. Juurdeehitusega suureneb keskuse üldpind ligi 9000 ruutmeetri võrra. Laienduse põhirõhu suuname uute ilu- ja moekaupluste avamisele ning meelelahutusvõimaluste avardamisele,“ rääkis lähiaastate plaanidest Astri-Narva projektijuht Tarmo Kleimann.

„Astri Keskusest saab juurdeehituse valmides Ida-Virumaa suurim moe- ja meelelahutuskeskus.“

Pärast Astri Selveri avamist aadressil Tallinna maantee 41 on Selveril Narvas kaks supermarketit, teine kauplus asub Kerese tänaval.