Suurhalli omanikel kavas hiigelinvesteering

 (2)

Eelmisel aastal erakorraliselt kasumisse jõudnud Rocca al Mare Suurhalli uute omanike Aare Kilbi, Marcel Vichmanni ja Oliver Kruuda plaan on teha hallist Tallinna üks tähtsamaid vaba aja veetmise ja sportimise kohti.

Ettevõtjad Aare Kilp, Marcel Vichmann ning Oliver Kruuda omandasid paari aasta eest OÜ Pivotal enamusosaluse kaudu ASis Rocca al Mare Suurhall ja kavandavad nüüd 700 miljoni kroonist hiigelinvesteeringut, kirjutas majandusajakiri Saldo.

Tervisemetropoli plaani tellisid omanikud eelmisel aastal arhitektuuribüroost Eek ja Mutso ning seda mainib firma juhtkond oma 2006. aasta majandusaasta aruandes.

Plaani järgi rajatakse sinna spordihotell, treeninghallid, mitmeotstarbelised saalid, harjutusruumid ja terviserajad. Tänavu peaks algama rahvusvahelise arhitektuurikonkursi korraldamise ja piirkonna detailplaneeringu algatamise ettevalmistused.

Kilpi ja Vichmanni ei õnnestunud eile tabada. ASi Rocca al Mare Suurhall juhatuse esimees Aivar Sirelpuu rääkis, et ajakirjas välja käidud plaan on alles esialgne arenguvisioon ja sel aastal kindlasti midagi ei juhtu. “Omanikud, sealhulgas Tallinna linn, on lihtsalt asja arutanud,” täpsustas ta.