Thomas Padovani sõnul on võimalik tõusta Eestist maailma tippu


Thomas Padovani sõnul on võimalik tõusta Eestist maailma tippu
Thomas Padovani

Tänasel EASi konverentsil „Liftiga tulevikku. Totaalne muutumine“ tutvustas AdCashi tegevjuht ja asutaja Thomas Padovani ettevõtte kogemust globaalse äri tegemisel. Ühtlasi Aasta Uuendaja tiitlile nomineeritud Adcashi asutaja Thomas Padovani sõnul on vähemalt osaliselt ettevõtte edu taga siinsed e-teenused.

“Kuna paljud ettevõtte töötajad pärinevad välisriikidest, siis neile avaldas muljet asjaajamise lihtsus Eestis,” lausus Padovani.

Samuti tunnustas Padovani meie majandussüsteemi, kus maksustamine on läbipaistev ja puudub tulumaks jaotamata kasumilt, mis võimaldab ettevõtetel end ise üle ehitada. Lisaks tõi Padovani välja hea euroopaliku mõttelaadi ja Põhjamaade pühendumuse, mis on võrreldes Lõuna-Euroopaga meie suureks plussiks.

EASi autorikonverents „Liftiga tulevikku. Totaalne muutumine“ toimub üle-eestilise ettevõtlusnädala raames. Lisainfo: www.eas.ee/ettevotlusnadal

Taust
Eestis on koos FIEdega registreeritud ca 140 000 ettevõtet, kellest tegutseb aktiivselt ca 70 000. Eestis on praegu 166 suurettevõtet. 25 000 ettevõtte müügitulu ületab 100 000 eurot. Eestis ekspordib ca 15 000 ettevõtet. Eksport üle miljoni euro aastas on 1600 ettevõttel. Kogu ekspordist 54% on suunatud neljale põhiturule: Rootsi, Soome, Venemaa, Läti.