Veekeskused vallutavad Tallinna

 (8)
Aura veekeskus
Postimees/Scanpix

Tuntud ärimehed ehitavad Tallinna või selle lähiümbrusesse spaasid — suvel valmib Jaan Manitski veekeskus Kalevi ujulasse, Urmas Sukles juhib Pirita TOPi laiendust, Arvo Sarapuu ehitab Kadrioru jäähalli veekeskus-pansionaadi ning Tõnu Laak otsib uue spaa jaoks maad.

Kunagise Kalevi ujula asemele koos spordiseltsiga uhket, kokku 150 mln krooni maksvat spaa-hotelli rajav ärimees Jaan Manitski tõdeb, et hotelli pool on juba valmis ja teha on veel sisekujundus — sellega töötatakse praegu palehigis.

Seni rohkem transpordivallas tegutsenud, Arvo Sarapuu osalusega ATKO Grupp lammutab veel sel suvel Kadriorus juba aastakümneid laguneva kummitusliku jäähalli ning rajab selle asemele mitmekorruselise tervisekeskuse ja pansionaadi.

Haapsalu Spa hotelli Fra Mare ja Pirita TOP SPA Hotelli kaudu valdkonda hästi tundva ASi Heal juhatuse esimees Urmas Sukles nendib, et ruumi uustulnukaile on.

Esmaspäeval ilmunud reklaamiga andis salapärane investor teada, et otsib spaa-hotelli rajamiseks sobivat kinnistut või hoonet Tallinnas või selle lähedal. Kinnitamata andmetel on selle reklaami taga Laulasmaa spaa omanik Tõnu Laak.