VIDEO: Vaata, mis teeb Sakala Hambaravist aasta uuendaja nominendi


VIDEO: Vaata, mis teeb Sakala Hambaravist aasta uuendaja nominendi
Hambaraviäpp

Indrek Oolup, kes on Sakala Hambaravi pikaaegne klient ja ettevõtte asutajate sõber, jutustab muheda loo, kuidas sai omal ajal väikses kabinetis alustanud ülikoolilõpetajast tänavune aasta uuendaja nominent. Kaubamärgi taga peitub Bluegate OÜ, kes tuli välja uuendusliku nutirakendusega, millega on eriti hõlbus broneerida arstiaeg ja millesse on sisse ehitatud meeldetuletused ja veel palju muud.

Rakendus muudab töö lihtsamaks ka ettevõtte töötajate jaoks, kuna arstiaja vabanedes ei pea nad enam kliente üle helistama, vaid rakendus pakub vabanenud aega klientidele ise. Sedasi tõstetakse tehnoloogia abil klienditeeninduse taset ning muudetakse protsess tunduvalt efektiivsemaks.

Ettevõtte andmeil pole midagi sellist varem maailmas loodud ning 2014. aastal tehtud arendustöö tulemusena valmis rakendus, mis on klientide poolt hästi vastu võetud. Samas pole loorberitele puhkama jäädud, vaid arendusega tegeletakse edasi.

Ettevõtluskonkursside taust
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) korraldatav konkurss Ettevõtluse Auhind on kõrgeim riigipoolne tunnustus ettevõtjatele ja ettevõtlikkusele ning samas Eesti pikima ajalooga ettevõtluskonkurss. Ettevõtluse Auhind 2015 eesmärk on edendada ettevõtlikkust ning tunnustada ambitsioonikamaid Eesti ettevõtteid. Kokku kandideeris konkursil 70 ettevõtet. Konkurssi kaasrahastab Euroopa Sotsiaalfond.

Samal ajal korraldavad Eesti Kaubandus-Tööstuskoda ja Eesti Tööandjate Keskliit Konkurentsivõime Edetabeli, kus tänavu kandideerib 400 ettevõtet. Mõlema konkursi parimate hulgast valitakse üldvõitja — Aasta Ettevõte 2015.