Telia Play pakub kasutajale laia valikut filme, sarju ja meelelahutust nii arvutis, tahvlis kui telefonis ning värske teenuse vahendusel saab kaasa elada nii Inspira, HBO kui Go3 sisule, mis täieneb pidevalt. Telia televisiooni ja multimeedia valdkonna sisujuhi Birjo Kiige sõnul pakub ettevõte edaspidi kahte erinevat meelelahutusteenust: Telia TV ja Telia Play.

„Nende peamine erinevus on see, et Telia Play ei sisalda tavapäraseid telekanaleid ning Telia TV sisaldab ka telekanaleid. Seega saavad kõik Telia Play kasutajad vaadata oma lemmiksarju ja -filme just siis kui selleks soov tekib – vajalik on vaid internetiühenduse olemasolu,“ selgitas Kiik. Telia Play on mõeldud eeskätt „ma ei vaata telerit“ - tüüpi inimesele, kes samal ajal naudib põnevate filmide ja seriaalide ahelvaatamist. „Selline tarbijakäitumine on iseloomulik just nooremale generatsioonile, mistõttu on Telia Play peamiseks sihtgrupiks noored vanuses 16-35 eluaastat,“ lisas Kiik.

Eksklusiivselt jõuab Telia Play vahendusel avalikkuseni uus saade Gameshow Tetris, mida juhib – nagu nimigi viitab - tuntud artist Gameboy Tetris. Samuti näeb uue teenuse vahendusel populaarseid sarju (nt „Eufooria“, „Ja ongi käes…“, „Hundiharidus“, „Teenijanna lugu“ jpt) ning valikusse kuulub ka hulgaliselt häid filme. Telia Play puhul kehtib 30-päevane prooviperiood, mille jooksul on teenuse kasutamine registreerunud kasutajatele tasuta. Pärast prooviperioodi kehtib teenusele kuutasu (9€).

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid