Ettevõte pakub avalikult kuni 300 000 aktsiat võimalusega suurendada aktsiate arvu kokku kuni 340 000 aktsiani.

Pakkumise tulemused 2. mail, investorite kontodele jõuavad aktsiad 5. mail ning kauplemine First North alternatiivturul algab 19. mail.

Pakkumisest saadavat tulu, mis jääb suurusjärku 1,32–1,53 miljonit eurot, plaanitakse kasutada Punktide veebilehe tehnilisele uuendamisele ja rakenduse arendamisele, meeskonna laiendamisele ja uute töötajate värbamisele, turunduse ja müügitegevuse laiendamisele ning varuna ka laienemise käigus tekkivate võimalike ettenägematute väljaminekute katteks.

Pakutava aktsia hinnaks on 4,50 eurot, mis annab ettevõtte turuväärtuseks 10,23-10,41 miljonit eurot.

Intervjuus Ärilehele rääkis ettevõtte juht Hannes Niid, et tugevalt soovitakse end sisse süüa nii põhjanaabrite soomlaste kui ka lõunanaabrite lätlaste ja leedukate juures. Kui orgaaniliselt on saadud kliente vähemalt sajast riigist, kokku mitukümmend tuhat, siis sihipäraselt turu haaramine vajab strateegilisemat turundust. Loe lähemalt siit.

Punktid Grupp omab ja arendab Eesti suurimat videomängude, Nintendo, PlayStationi ja Xboxi digitaalsete koodide veebipõhist müügikeskkonda, kus pakutakse professionaalset tuge videomängude ostja sihtriigi riigikeeles nii algajale kui ka kogenud mängurile. Punktid Grupp haldab nii müügikeskkonna ketti Eestis, Lätis, Leedus, Soomes ja Ukrainas kui ka inglis- ja venekeelset rahvusvahelist müügikeskkonda. Mullu osteti ettevõtte tooteid kokku 109 erinevast riigist.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid