Punktid Technologies 2022. aasta aprilli müük moodustas kokku 324 000 eurot, millest 209 000 eurot oli Punktide platvormi vahendusteenuse brutosumma ja mis võrreldes 2021. aasta aprilliga kasvas 81%. Mullu aprillis kujunes vahendusteenuse brutosummaks 115 000 eurot. Kõige suurem kasv tuli globaalse Punktid.com veebilehelt, kus möödunud aprilli 10 000 euro vahendusteenuse brutosummaga võrreldes tõusis selle aasta aprilli oma 108 000 euro peale, tehes kasvuks 980%. Lisaks täitus neil selle aasta aprillis käesoleva aasta prognoos Soome müügiplatvormi Punktid.fi osas, milleks oli seatud 15 000 eurot.

Vahendusteenus hõlmab videomängude, Nintendo, PlayStationi, Xboxi jne digitaalsete koodide veebipõhist müüki Punktide gruppi kuuluva Gamekeys OÜ poolt hallatava Punktide müügiplatvormi kaudu nii Eestis kui ka välisriikides.

"Vaatamata sellele, et kogu meie energia ja aeg kulus aktsiate avaliku pakkumise ettevalmistusele ja läbiviimisele ning arvestades ka maailma hõivanud ebakindlust, süvenenud inflatsiooni ja turgude langust, on meil rõõm teatada, et tänu orgaanilisele kasvule suutsime aprillis mulluseid tulemusi edestada. Suutsime saavutada selle tulemuse omavahenditega ja ilma investeeringuid kasvu suunamata." märkis Punktid Technologies juhatuse liige Hannes Niid.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid