Delfi Ärilehe lugeja kirjutas, et Bolt on sulgenud oma pimepoe Veerenni asumis. Kas tõesti on mingid hädad majas?

Bolt Marketi Eesti juhi Marek Poeli sõnul muutis Veerennis asunud pood lihtsalt oma asukohta ning asub nüüd Aia tänaval. Poodide arv ei vähenenud ning klientide toidu- ja tarbekaupade tellimusi täidetakse seitsmes Tallinna Bolt Marketi pimepoes.

Traditsioonilises jaekaubanduses loovad poed aastaid klientidele harjumust külastada just kindlaid asukohti ning kaupluse ruumide kolimine on reeglina väga erandlik juhtum. „Bolt Marketi ning analoogsete virtuaalteenuste puhul on see võrdlemisi tavapärane praktika, sest kliendid on harjunud n-ö külastama meie poodi läbi Bolt Foodi rakenduse, kuid asukohta, kus tellimus komplekteeritakse, ei pruugi paljud isegi teada,“ ütles Poel.

Ta lisas, kuidas selline sõltumatus füüsilistest asukohtadest annab Bolt Marketile võimaluse ja vabaduse analüüsida, kus kliendid peamiselt asuvad, ning kolida neile lähemale, et võimaldada kiiremat ja soodsamat kojuvedu ning kvaliteetsemat teenust.

Bolt Marketi sortiment laieneb praktiliselt iganädalaselt ning suur rõhk läheb kohaliku toodangu peale. „Hinnastamise osas oleme kõrge inflatsiooni ajal läinud hoopis seda teed, et alandasime mitmesajal tootel hindu,“ lõpetas Poel.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid