Enefit'i uus kontor saab olema kolm korda suurem kui praegu - üle 900 m2 - ning tulevikus koondatakse kõik kolm Enefit'i ettevõtet Lätis Verde'sse - Enefit, Enefit Connect ja Enefit Green.

Krists Mertens, Enefit juhatuse esimees: „Meie ettevõte kasvab ja areneb kiiresti, seetõttu oli vajadus suuremate kontoriruumide järele. Kontoriruumid uues Verde kompleksis on loogiline samm, sest hästi korraldatud ja mugav keskkond on tõhusa töö jaoks kriitilise tähtsusega. Roheline energia ja jätkusuutlikud lahendused on Enefiti tegevuse nurgakivid. Meie ülesanne on tagada Läti ettevõtetele ja majapidamistele väärtust loovate ja arukate energialahenduste pakkumine ning olla liitlaseks teel jätkusuutliku ja keskkonnasõbralikuma majandamise poole. Meie arvates on Verde kontorikompleks sobiv keskkond, sest see vastab meie väärtustele ja kaasaegse töökeskkonna vajadustele.“

Enefit on Läti suuruselt teine elektrimüüja ärisegmendis ja suuruselt kolmas elektrimüüja majapidamissegmendis. Lisaks elektrimüügile arendab ja rahastab Enefit Lätis taastuvenergia ja energiatõhususe projekte ning müüb maagaasi mitmetele Läti väike- ja suurettevõtetele. Enefit on tegutsenud Lätis üle 16 aasta.

Iveta Lace, Verde kommertsdirektor: „Oleme tõeliselt rahul, et Verde ei ole roheline mitte ainult väliselt tänu energiatõhusale arhitektuurile ja rikkalikule haljastusele, vaid ka sisemiselt - tänu oma üürnikele, kes keskenduvad jätkusuutlikkusele. See kajastub meie koostöös Balti suurima tuuleenergia tootja Eesti Energia tütarettevõttega Enefit. On märkimisväärne, et sellest edumeelsest ja keskkonnahoidlikust ettevõttest on saanud mitte ainult meie büroopindade rentnik, vaid ka esimene rentnik teeninduspiirkonnas, mille tulemusena avatakse esimene Enefit'i klienditeeninduskeskus Lätis, kus era- ja juriidilised kliendid saavad konsultatsioone isiklikult.“

Tänu ettevõtte kiirele arengule kasvab mitte ainult kliendiportfell, vaid ka meeskond. Praegu hoolitseb Enefiti klientide vajaduste eest igapäevaselt 70 spetsialisti.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid