„Kolme kuu jooksul kuni 30. juunini 2022 aitasime 5 miljonil aktiivsel klienti liigutada üle piiri rohkem kui 24 miljardit naelsterlingit, mis on 49% rohkem kui eelmisel aastal. Samuti saavutasime meie missioonis olulise verstaposti, rohkem kui 50% kõigist piiriülestest ülekannetest on nüüdseks lõpule viidud koheselt,“ märkis ettevõtte juht Kristo Käärmann.

Londoni börsil on aktsia täna kerkinud tugevalt. Ligi 15% tõus on aktsia tõstnud üle 4 naela taseme ehk ligikaudu aprilli lõpu tasemeni. Vaatamata tõusule on aktsia alates 2022. aasta algusest jätkuvalt ligi 47% madalamal.

Keskmine ülekande eest makstud tasu langes kliendi jaoks aastaga 0,67% pealt nüüdse 0,61% peale. Võrreldes eelmise kvartaliga keskmisest teenustasus muutust ei ole.

Aktiivsete klientide hulk kerkis aastaga 37% ning jõudis 4,7 miljoni kliendini. Käive kerkis aastaga 51% ja kvartaliga 21% 185,9 miljardi naelani.

Ettevõtte sõnul toetuvad nad enda missioonis neljale sambale: hind, kiirus, mugavus ja läbipaistvus.

Täisaastal ootab Wise mullusega võrreldes 30-35% kasvu ning keskmises perspektiivis keskmiselt 20% liitkasvu aastast kasvumäära (CAGR).

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid