Mõistliku hinnaga ja kasutajasõbralik

ESTO järelmaksu peetakse ilmselt kõige kasutajasõbralikumaks ja mõistliku hinnaga järelmaksuks Eestis. See pakub mugavat ja selget rahastusvõimalust. ESTO järelmaksul puuduvad trikid nagu hilised intressid või varjatud tasud, nii et järelmaksulepingus kuvatav kogusumma on alati see, mille tegelikult maksate.

Kuidas ESTO järelmaksu kasutada

ESTO järelmaksu kasutamine ostu sooritades on mugav ja ei võta palju aega. Valige lihtsalt sobiv periood ja sisestage oma kontaktandmed reaalajas otsuse tegemiseks – nii sooritate ostu Teile sobival ajal.

Lisa tooted ostukorvi ja vali kassas makseviisiks ESTO järelmaks. Valige oma eelarvele sobiv laenuperiood ja vormistage ost digiallkirjastamisega (Mobiil-ID, Smart-ID või ID-kaardi allkiri).

ESTO järelmaksuga ostu sooritades saate toote koheselt kätte (pood paneb tellimuse kohe teele). ESTO järelmaksu saab kasutada nii suuremate kui ka väiksemate ostude sooritamiseks.

Inimesed, kes kvalifitseeruvad ESTO järelmaksule, peavad olema vanuses 18-70 eluaastat ja omama Eesti kodakondsust või elamisluba.

Kuni 10 000 eurot

ESTO täisautomaatne järelmaks võimaldab klientidel valida turu parimate tingimustega tagasimakselahenduse, mis võimaldab valida kuni 10 000 euro suuruse ostu tagasimaksmiseks perioodi, mis ulatub mitmetesse aastatesse.

„Kui 2017. aastal alustasime, olime tavapärane järelmaksu pakkuja. Pakkusime üht lahendust, üht järelmaksu, mille periood oli kuni 48 kuud. Praegu on periood 60 kuud,“ ütles ESTO Eesti ärijuht Martin Ustaal.

Ustaali sõnul oli algusaastatel klientide jaoks ilmselt kõige köitvam see, et ESTO pakkus esimesena reaalajas otsustusmootorit, mis hindas klienti ja kiitis heaks või lükkas tagasi järelmaksuavalduse. „Lisaks olime täielikult automatiseeritud, mõnede lisavõimalustega, mida keegi varem polnud pakkunud,“ lisas ta.

Kõige populaarsemad tooted, mida saab osta järelmaksuga

Järelmaks on endiselt üks populaarsemaid makseviise, mida ESTO andmetel kasutatakse enim ostude sooritamisel elektroonika, moe/ilu/rõivaste, mööbli, auto-/mootorrattatarvikute kategooriates ning paljude kaupu müüvates e-poodides.

Kõige populaarsem makseviis

„ESTO 3“ makseviis on partnerite klientide seas populaarseim makselahendus, mis võimaldab tasuda kolmes võrdses osas ilma lisakuludeta ning kliendi esimene makse on alati järgmisel kuul.

2019. aastal jagas ESTO selles vormingus maksevõimalust oma aktiivsete partneritega ning ESTO 3 makselahendusi kasutab praegu üle 1000 kaupmehe üle Baltikumi.

Näiteks rõivamüüjad nagu Rademar, Sportland, Weekendshoes ja ka universaalne e-pood Shoppa.ee tunnistavad, et inimesed valivad väga sageli just selle makseviisi, ostes jalanõusid, jopesid, tööriistu, jalgratast, e-tõukerattaid, elektroonikat, mööblit jne.

„Näeme, et kahe-kolme aasta pärast on see makseviis sama populaarne kui tavalised pangamaksed,“ on Ustaal kindel.

Üle 200 000 kliendi

„Kogu meie kliendibaas, kes on ESTO profiiliga, ulatub umbes 200 000 inimeseni,“ ütles Ustaal.

ESTO-t kasutab Baltikumi regioonis kokku umbes 1200 aktiivset e-kaupmeest. Samuti on üle 1600 füüsilise kaupluse, kus ESTO teenuseid pakutakse. ESTO tegutseb Eestis, Lätis ja Leedus sama struktuuri ja tingimustega. Ainuüksi see asjaolu on muutnud ESTO peamiseks partneriks Baltikumi tippkaupmeestele nagu Sportland, Studio Moderna, Elkor jt.

Ustaali sõnul tegutseb Balti riikides mitmeid suuri ja tunnustatud ettevõtteid, kes teevad ESTO makselahenduste kasutajatele eripakkumisi. Näiteks on nende suurimad kliendid Valge Klaar, Goldtime, Bigbox, Elkor, Expert, Shoppa.ee, Rademar, Sportland, Tradehouse, Home4you, Sotka, Asko jne.

ESTO on Eesti juurtega finantsteenuste ettevõte, mis ulatub aastasse 2017. Bränd sündis vajadusest uue põlvkonna makselahenduste järele, mis sobiksid nii lõpptarbijale kui ka müüjale.

ESTO AS järelmaksu krediidi kulukuse määr on 23.63% aastas järgmistel näidistingimustel: krediidi summa 1490 EUR, kauba/teenuse maksumus 1490 EUR, sissemakse 0%, fikseeritud intressimäär 11.90%, lepingutasu 0 EUR, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 1844.64 EUR eeldusel, et krediit tagastatakse 24 kuu jooksul igakuiste võrdsete osamaksetena suuruses 76.86 EUR. Tutvu enne lepingu sõlmimist tingimustega ja vajadusel konsulteeri spetsialistiga. Järelmaksu pakub ja haldab ESTO AS.

Jaga
Kommentaarid