Selle abil antakse hoogu juurde välisturgudele laienemisele, tiimi suurendamisele ning valmistutakse ette suuremaks rahakaasamiseks.

2019. aastal loodud Bidrento pakub oma klientidele kõik-ühes tarkvara üürikinnisvara, sh ärikinnisvara, üürimajade ja üürikorterite portfellide haldamiseks.

„Üürikinnisvara haldus on tõeliselt miljonite ülesannete valdkond, kus on igapäevaselt palju erinevaid ja korduvaid ülesandeid. Isegi kui kasutatakse erinevaid programme koos Exceliga, on üürileandjatel ja kinnisvara halduritel endiselt raskusi oma manuaalse töö automatiseerimisega, mis moodustab 70% nende igapäevastest ülesannetest. See omakorda muutub kitsaskohaks kinnisvaraportfelli kasvamisel, mis mõjutab ROI-d (investeeringute tootlust - toim.) ja üürnike rahulolu,“ ütles Bidrento tegevjuht ja kaasasutaja Taavo Annus.

Ettevõtte rahastusringis osalesid kõik olemasolevad investorid ja liitusid ka uued investorid, nende hulgas ka mitmed Bolti inimesed ning investorid Šveitsist ja kinnisvarasektorist. Olemasolevate investorite hulgas on näiteks Pipedrive'i asutaja Timo Rein, Pipedrive'i esimene investor Peep Vain, mahuka startup-portfelliga ingelinvestor Taavi Kotka, mitme idufirma looja Ivo Mägi ning kohalikus kinnisvarasektoris tuntud tegijad.

Bidrento eelmine investeerimisring oli 2021. aasta märtsis, kui kaasati kuuekohaline summa, jättes täpse numbri täpsustamata. Eelmisel aastal oli firma müügitulu 50 968 eurot, kahjum 65 541 eurot.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid