Täna on küll seis selline, et tokkeneid väljastatakse, aga nendega hetkel teha pole midagi. Momendil, mil Duuabl saavutab ükssarvikustaatuse (ehk väärtuse miljard eurot), läheb kõigi tokeniomanike vahel sellest jagamisele kuni 10% ettevõttest või kuni 100 miljonit eurot. Ettevõtte sõnul töötavad nad igapäevaselt selle nimel ja nad soovivad sinna jõuda võimalikult ruttu.

Iga Duuabl platvormi teenusepakkuja ehk Tegija teenib edaspidi positiivselt lõpetatud töö ja iga uue kliendi platvormile toomise eest, pärast seda kui klient on platvormil lõpetanud oma esimese töö tellimuse, 30 DUAB tokenit. „Tulevikus lisandub preemiaprogrammi veelgi enam tokenite teenimise võimalusi. Muidugi saavad Tegijad töö eest ka edaspidi kohest ettenähtud tasu – tokenid on sellele tasule vaid boonuseks,“ seisis pressiteates.

Innovatiivne preemiaprogramm sünnib koostöös Taavi Kotka asutatud ettevõtte KOOS.io-ga. Kõik tokenid laekuvad Tegijate KOOS kontole, mis avatakse tokeniõiguslikele kasutajatele pärast oma profiiliandmete sisestamist ja tokenite aktsepteerimist. KOOS.io-s saavad kasutajad oma tokenite arvu reaalajas jälgida.

Duuabl tegevjuht Tavi Maastik sõnas, et suuri asju ei tehta kunagi üksi: „Duuabl tegijad on meie eduloos sama suured osalised kui näiteks ettevõtte töötajad. Tänutäheks anname neile võimaluse saada osa meie kasvust ning investeerida tööga iseenda tulevikku. See on ühtlasi ka üks suur-suur aitäh, et nad aitavad meil ehitada maailma parimat mobiilset tööjagamisplatvormi!“

Duuabl, endise nimega Handies, on 2021. aastal turule tulnud tööjagamisplatvorm, kust võib leida oma ala Tegijaid pottseppadest koerajalutajateni. Duuabl eesmärk on väärtustada jagamismajanduse mõlemat poolt – nii klienti kui teenuse osutajat. Tänaseks on Duuabl platvormil juba üle 10 000 kasutaja ning 2000 oma ala spetsialisti ehk Tegija.

Möödunud aasta aruandes oli märgitud ettevõtte müügituluks 7665 eurot ja maksueelseks kahjumiks 184 622 eurot.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid