„Viimase kahe aasta jooksul, mis Maxima äpp on meie poodides mobiilse ostupuldina kasutusel olnud, oleme seda pidevalt uuendanud ja muutnud kasutajate jaoks mugavamaks. Ka meie värskeim uuendus lähtub sellest, et klientide ostutee meie kauplustes oleks võimalikult sujuv, kiire ning paberi- ja kontaktivaba,“ rääkis Maxima Eesti turunduse ja avalike suhete osakonna juht Maris Kivi.

Nii saab eelmisest nädalast Maxima äpiga makstes kasutada maksevahendina ka jaeketi poodide juures asuvate taaraautomaatide kuponge. Selleks tuleb taarakupongi triipkood pärast pudelite automaati sisestamist ja kupongi kätte saamist äppi sisse skaneerida. Sellega lisandub kupongi summa äpi kasutaja Maxima rahale, mida saab edaspidi ostude sooritamisel kasutada. Lisaks ei pea enam pabertšekki alles hoidma ning seda eraldi poes skaneerima hakkama.

Seda, et Maxima äpp teeb poes käimise väga mugavaks ja lihtsaks, on viimase kahe aasta jooksul mõistnud paljud eestimaalased. Rakendust on tänaseks alla laaditud enam kui 190 000 korral. „Näha on sedagi, et äpioste planeeritakse paremini ehk tehakse üks kord nädalas suurem ost. Seda kasutavad nii tehnoloogiahuvilised ja kiiret eluviisi hindavad nooremaealised kui ka mugavust hindavad veidi vanemad Maxima kliendid,“ sõnas Maxima Eesti esindaja.

Kui eelmise aasta lõpus olid spetsiaalsed äpikassad olemas veel vaid mõnes Maxima kaupluses Tallinnas, siis selle aasta kevadel lisandusid need veel 20 suuremasse Maxima kauplusesse üle Eesti. Lisaks Tallinna poodidele on äpikassad kasutusel ka jaeketi Tartu, Pärnu, Narva, Võru, Kuressaare, Valga, Kohtla-Järve, Jõhvi, Sillamäe ja Maardu kauplustes. Lähiajal peaks need kassad lisanduma veel ca 20 poodi. „See tähendab, et senisest lihtsam ostukogemus on peagi olemas juba pooltes meie kaupluses,“ rõhutas Maris Kivi.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid