Siena omandab osalusi Baltikumi ja Põhjamaade piirkonna kiiresti kasvavates hilise faasi iduettevõtetes, pakkudes likviidsust varajastele investoritele, (endistele) töötajatele ja asutajatele.

„Meile meeldib toetada uusi Euroopa riskikapitali ettevõtteid, kui nad arendavad uuenduslikke vertikaale ja nišistrateegiad, mis täiendavad kogu ökosüsteemi. Startup- ja riskikapitali valdkonna järelturg Euroopas on jäänud maha USA-st ja me usume, et see on suurepärane võimalus, mida tuleks adresseerida. Kuna ettevõtted jäävad eraomandisse kauem, siis likviidsuse vajadus aja jooksul suureneb. Siena meeskonnal on tahtmist ja nägemus turul tekkinud tühimiku täitmiseks,“ ütles Isomeri partner Chris Wade.

„Arenenud turgudel moodustavad järelturu tehingud 2–5% kogu idufirmade turumahust. Euroopas oleme sellest näitajast veel kaugel, kuid Isomeri toel saame parandada idufirmade ning nende investorite likviidsusvõimalusi,“ lisas Rando Rannus, Siena Secondary Fund partner.

Isomer Capital on erainvesteerimisfirma, mis keskendub eranditult Euroopa riskikapitali turule. Isomer toetab tehnoloogiapõhiseid ettevõtjaid kogu Euroopas läbi investeeringute riskikapitalifondidesse ja kaasinvesteeringute otse ettevõtetesse koos oma portfelli fondidega. Isomer Capitali investoriteks on British Business Investments ja kümned teised investorid üle kogu maailma.

Siena Secondary Fundi taga on üle 80 investori üle Euroopa ja ta on omandanud osalusi mitmetes tuntud idufirmades nagu Bolt, Testlio, Starship Technologies, Veriff, Kry, Printify ja TransferGo.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid