Selle kohaselt müüs Baltic Horizon oma osalus Europa Shopping Centeri parkimismajas, mis oli varasemalt ostjaga kaasomandis.

Leping sisaldab teatud garantiisid, et tagada piisav number parkimiskohti, mis on vajalikud kaubanduskeskuse igapäevaseks opereerimiseks ning tasuta parkimise keskuse külastajatele. Baltic Horizon Fond jääb Europa Shopping Centre ainuomanikuks.

Müügihinnaks on 4 miljonit eurot (millele lisandub käibemaks, kui see kohaldub). Tehingust saadavat tulu kasutatakse bilansistruktuuri optimeerimiseks ja Fondi finantsvõimenduse vähendamiseks. Pärast tehingut väheneb fondi laenujääk 3,5 miljoni euro võrra.

Ostu-müügileping sisaldab kokkuleppeid, mille kohaselt ostja kohustub loobuma kõigist parkimismajaga seotud ajaloolistest vaidlustest. „Oleme Europa parkimismaja 50% osaluse müügiga teisele kaasomanikule rahul. Ainuomanikuna saab meie naaber lõpetada parkimismaja täieliku renoveerimise ning hea meel on, et parkimismaja jääb teenindama nii Europa ostukeskuse kui büroo hoone kliente ka tulevikus“, märkis Baltic Horizon’i fondijuht Tarmo Karotam.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid