Kristina Mustonen oli 2007. aastast kuni 2020. aastani tegev Vilniaus prekyba kontsernis, kus ta arendas oma karjääri MAXIMA Eesti OÜ-s ostujuhist kaubandusjuhiks ja juhatuse liikmeks ning hiljem töötas Bauhof Group AS-i kaubandusjuhina.

Alates 2020. aastast kuni praeguseni oli Kristina Mustonen juhatuse liige ja Baltikumi kaubandusdirektor Põhjamaade liha- ja söögiettevõttes HKScan Estonia, AS.

Eelmine juht teeb täieliku lõpparve

Edvinas Volkas, kes töötas Vilniaus prekyba kontserni ettevõtetes alates 2001. aastast ja juhtis MAXIMA Eestit alates 2019. aastast, lahkub kontsernist.

„Igal teekonnal on lõpp ja algus ning minu töö Maxima Eesti juhina on olnud suurepärane teekond,“ sõnas Edvinas Volkas. Edvinas Volkas töötas Maxima Grupi ettevõtetes alates 2001. aastast, olles neil aastatel olnud eri ettevõtetes juhtivatel positsioonidel, sh neli aastat Maxima Bulgaria tegevjuht. Maxima Eesti tegevjuhina oli Volkas ametis ligi neli aastat.

Maxima on Baltikumi suurim jaekaubandusettevõte. Igapäevaselt teenindavad Maxima siinsed kauplused keskmiselt 140 000 inimest. Ettevõte tegutseb Eestis 2001. aastast, olles tänaseks üks suuremaid siinseid tööandjaid ja maksumaksjaid.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid